Kulinarny pamiętnik
Zakładki:
A! Zdjęcia i teksty na tym blogu są moją własnością, proszę uszanuj to.
Copyright Ewa Szlachta 2009-2016
Instagram
Pinterest
Piszę też na
Szablon od:
Tagi
Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów Durszlak.pl
niedziela, 08 lipca 2012

 

Witajcie drodzy stali bywalcy i wy surfujący internetowe fale przypadkowo odbijające się o moje brzegi.

Galangal to od prawie trzech miesięcy taki opustoszały domek; lodówka wprawdzie pełna i drzwi otwarte, goście wchodzą, niektórzy grzecznie liściki na stole zostawiają, ale właścicielki nie ma. To znaczy w tej chwili właśnie jest i ściera kurze i zastanawia się kiedy wróci na stałe...

Blog na razie musi sobie postać na bocznym torze: przeprowadziliśmy się w maju do nowego domu i teraz organizacja przestrzeni życiowej pochłania mnie niemal zupełnie. Gotuję oczywiście, ale bardziej interesuje mnie to jak w nowych warunkach sprawdzają się stare przepisy niż poszukiwanie nowych. Nawet gdybym chciała się Wam czymś pochwalić, tak jak na przykład wczorajszą drożdżówką, to nie mogę bo mój aparat zbzikował i tym samym rzucił Galangalowi kolejną kłodę pod nogi. Myślę jednak o moim blogowym życiu i kołaczą mi się w głowie pewne pomysły. W międzyczasie postanowiłam właśnie ciut tu poodkurzać.

Zniknęło kilka rzeczy z bocznej szpalty, przede wszystkim mój adres mailowy. Wy zawsze możecie zostawić komentarz (wprowadziłam moderację więc nic nie przeoczę), a wszystkie firemki ze swoimi pseudo ofertami w końcu przestaną mi zaśmiecać pocztę. Podczas sprzątania przypadkowo skasowałam zakładkę z linkami do innych blogów i teraz powoli ją odbudowuję. Może i dobrze się stało, bo przy okazji odtwarzania odkrywam bardzo fajne blogi, których wcześniej nie znałam. Powolutku więc lista będzie się wydłużała.

Z tytułu blogu, jak widać, został tylko pierwszy człon: Galangal. Życie ze smakiem na zawsze sobie poszło, dawno chciałam się z nim rozstać - żyjąc na emigracji i nie będąc częstym gościem w polskich sklepach człowiek zapominał, że to hasło reklamowe pewnej firmy; adres url jest cały czas ten sam.

Mam jeszcze w planie posprzątanie w kategoriach i tagach, ale też niespiesznie, tak w ramach porannej sesji kawowej.

Zaglądajcie czasem i się częstujcie.

Tymczasem,

Ewa